Волинські саджанці

Розплідник саджанців

Саджанці яблуні Ерлі Женева (літній сорт)

Наявність:
В наявності
Ціна:
60,00 грн/шт
  
За детальною інформацією телефонуйте!

Синоніми: Ерлі Женева, Женева Ерлі. 

Запилювачі: Голден Делішес, Амбассі, Айдаред, Діскавері, Селесте, Делікатес, Ельстар, Глостер, Джеймс Грів.

Походження / історія: сорт американської селекції. Був виведений в 1967 році на дослідній станції в Женеві шляхом схрещування двох сортів Квінті і Джуліред. Знахідка для дітвори - яблука сорту Ерлі Женева! Самий ранній сорт яблук. Дозрівають на 7-8 днів раніше, ніж Білий Налив. Бережіть від птахів всі ранні сорти яблук. Плоди жовто-зеленого кольору з червоним рум'янцем і кисло-солодкі на смак. Сильноросле дерево середніх і вище середніх розмірів (підщепа мм-106) літнього терміну дозрівання з густою, широкою, розлогою кроною, округлої і часто казаноподібної форми. 

Форма: крона густа, широкої пірамідальної, плоскої або розлогої форми, зі звисаючими гілками. 

Розмір: доросла рослина досягає 2,5-3,5м у висоту. 

Швидкість зростання / сила росту: дерева інтенсивно ростуть в молодому віці, помірно - в період плодоношення.

Листя: насичено темно-зелені, знизу густо опушені. За формою довгасті або подовжено-яйцеподібні, з загостреним або з заокругленою основою і явно вираженим кінчиком. Іноді злегка закручені за годинниковою стрілкою, з крупно хвилястими двояко зубчастими краями. 

Квітки: середніх розмірів, білі, схожі на блюдця. Сорт самобезплідний, тому краще відразу висаджувати по сусідству з деревами-запилювачами. 

Час цвітіння: яблуня домашня Ерлі Женева цвіте в ранні терміни.

Плоди: плодоношення змішане (тобто на різних плодових утвореннях, таких як копьецо, кільчатки і плодові прутики), але переважно на простих і складних кільчатках, а в південних садах може плодоносити на торішніх приростах. Сорт дуже скороплідний, перший урожай можна очікувати на 2 рік після посадки. Плодоношення регулярне щороку по 50 кг з дерева. Яблука середні або навіть великі, від округло-конічної до плоско-округлої форми. Дозрівають нерівномірно з першої половини і до кінця липня. Дуже хорошого кисло-солодкого смаку з хрусткою дрібнозернистою соковитою м'якоттю, масою 150-170 г. У холодильнику зберігаються близько трьох тижнів. М'якоть біла із зеленуватим відтінком, щільна, соковита, ароматна, кисло-солодка з пряними винно-солодкими нотками 

Ставлення до світла / інсоляція: яблуня Ерлі Женева віддає перевагу сонячним місцям, але може рости і в затіненні. Не страждає від сильних вітрів і посухи.

Грунт: сорт не вимогливий, любить легкий родючий вологий грунт. Не любить близького залягання грунтових вод. Посухостійкий, може переносити тривалу повітряну посуху. 

Переваги: ??Самий ранній сорт яблук. Яблука сорту Ерлі Женева широко використовують для виготовлення варення і компотів, вони придатні також для різних видів переробки: отримання соків, компотів, киселів і плодового вина, сидру, а завдяки вмісту пектину - джемів, повидла, желе і мусу. Плоди вживають в свіжому вигляді і у вигляді сухофруктів. Рекомендується при порушенні обміну речовин і для дієтичного харчування. 

Морозостійкість: зимостійкість підвищена. 

Кліматична зона / зона морозостійкості: 5В - абсолютно вся територія України, від Закарпаття до Луганська та Крим.

 • Дата публікації: 20.05.2019

Оплата та доставка

Варіанти доставки
 • Новая Почта
 • Самовывоз
 • Интайм
 • Автолюкс
 • Гюнсел
 • Ночной Экспресс
Варіанти оплати
 • Онлайн оплата
 • Безналичный расчёт
 • Наличный расчёт
 • Наложенный платеж
 • Предоплата